Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Didim’de Coşkuyla Karşılandı

59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun (Tour of Türkiye) 5. etabı olan 177 kilometrelik Bodrum- Kuşadası etabı, Bodrum Belediye Meydanı’ndan başlarken, Didim güzergahından geçen bisikletçiler ilçede coşkuyla karşılandı.

59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’na katılan bisikletçiler, Didim Belediyesi kavşağında Didim ilçe protokolü ve bisiklet severler tarafından karşılandı. Didim’e bağlı Akbük Mahallesi’nden Aydın sınırlarına giren bisikletçiler, Akbük, Fevzi paşa ve Denizköy Mahallelerini pedal çevirerek geçti. Didim merkezden geçen bisikletçileri, Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca, Didim Garnizon Komutanı Albay Ali Saçan, Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay, kamu kurum amirleri, bazı siyasi parti yöneticileri ve Didim’deki bisiklet severler ve öğrenciler izledi.

Cumhuriyet Caddesi ve İnönü Bulvarı üzerinden Kuşadası’na giden bisikletçiler için Didim Jandarma Komutanlığı ve Didim Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler geniş güvenlik tedbirleri aldı. Bisikletçiler alkışlar eşliğinde Didim’den uğurlandı. Bisikletçiler etap kapsamında Söke ve ardından Kuşadası’na pedal çevirdi. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x